HUMANITARNI KONCERT

Draga braćo u Rotariju,

U četvrtak 12. 03. 2015. godine u 1900 časova, u sali Škole za osnovno muzičko obrazovanje „Dušan Skovran“ u Ćupriji, održaće se humanitarni koncert na kome će učestvovati:

• učenici muzičke škole „Stanković“ iz Beograda,
  • učenici Škole za muzičke talente iz Ćuprije i
  • učenici Ćuprijske gimnazije.

Organizatori ovog koncerta su RC „Stari Grad“, RC Ćuprija „Morava“, a povodom proslave 110 godina Rotarija.

Prikupljena sredstva su namenjena za kupovinu opreme za KUD „Železničar“, kao i za nabavku jedne harmonike za učenike Škole za osnovno muzičko obrazovanje „Dušan Skovran“ u Ćupriji.

Škola za osnovno muzičko obrazovanje „Dušan Skovran“ se nalazi u centru grada, kod „Mikićevog“ mosta (vidi mape u galeriji).

Cena ulaznice je 200,00 RSD.

Molimo braću iz Rotari klubova da svojim prisustvom uveličate ovo kvalitetno dešavanje povodom proslave 110 godina Rotarija, a i da učinite jedno dobro delo učestvujući pomoći ljudima kojima je to zaista potrebno.

Srdačan pozdrav!

• Plakat koncert