Predavanje prof Vladana Cvetkovića

Dana 11. 02. 2016. godine održan je redovni sastanak našeg Rotari kluba Ćuprija Morava. Sastanak je održan  u prostorijama škole za strane jezike FORUM, kod našeg brata Zorana Mladenovića.

Na sastanku je dobijeno dosta korisnih informacija o proslavi 111 godina Rotarija.

Ipak, najjači utisak cele večeri ostavio nam je brat Vladan Cvetković, profesor matematike.

Naime, on nam je održao veoma interesantno predavanje sa nazivom „Biogeometrija“.

Ovo predavanje je naišlo na veoma dobar odziv naših članova kako zbog interesantnosti teme, tako i zbog interesantno izvedenog predavanja prezentovanog na jedan šarmantan i zabavan način.

Usledilo je puno pitanja u istom stilu i vreme je u tako prijatnoj i opuštenoj atmosferi veoma brzo proteklo.