PREDAVANJE U DESPOTOVCU

Dana 22. 01. 2015. godine održan je redovni sastanak našeg Rotari kluba Ćuprija Morava. Sastanak je održan u Despotovcu, u opuštenoj atmosferi hotela „Resava“.

Na sastanku je dobijeno dosta korisnih informacija počevši od boravka našeg člana Dejana Stevanovića u Švedskoj i gostovanja u njihovom Rotari klubu.

Ipak, najjači utisak cele večeri ostavio nam je gost Berislava Petkovića primarijus doktor Branko Trajković, specijalista ginekologije i akušerstva.

Naime, on nam je održao veoma interesantno predavanje koje je inače odobreno od Ministarstva zdravlja kao akreditovano predavanje u cilju edukacije medicinskog kadra iz oblasti njegove specijalizacije. Tema predavanja je „Seksualna aktivnost kardiovaskularnih bolesnika“.

Ovo predavanje je naišlo na veoma dobar odziv naših članova kako zbog interesantnosti teme, tako i zbog interesantno izvedenog predavanja prezentovanog na jedan šarmantan I zabavan način.

Usledilo je puno pitanja u istom stilu i vreme je u tako prijatnoj i opuštenoj atmosferi veoma brzo proteklo.

Veliko hvala dr Branku Trajkoviću, sa nadom da će nas u dogledno vreme prijatno iznenaditi još nekim prigodnim predavanjem.

Predavanje sa ovog sastanka možete preuzeti ovde: http://rotarycuprija.org.rs/preuzimanje/ u delu prezentacije, naravno uz dopuštenje našeg gosta, a fotografije sa ovog dešavanja možete videti dole.

• DSC01604
    DSC01599 1